kupuje akcje swojej firmy ???? Wiara w progres ????????????
Na Bowim na razie zabawy zuchwałych :-) ale już za chwileczkę ................................
Sosnowiec ciągle na 3 zmiany ..............................
A od Wigilii do Sylwestra wolne = nie pracują = wniosek = STAĆ ICH JUŻ SIĘ NATYRALI, podejrzewam że 4Q będzie zarąbisty
stal utrzymuje się na wysokim poziomie cenowym i ciągle idą roboty i zapotrzebowanie na wyroby rośnie