Forum giełdowe spółki BOWIM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
DOŁEK BĘDZIE CORAZ NIŻEJ ~TakBedzie 2 2021-12-24 13:12
Kilka miesięcy kiszonka, nie będzie wzrostów ~hejkam 6 2021-12-24 11:13
PIEKNIE ARTHURIUS ZARABIASZ ~Tomek 12 2021-12-23 22:46
C/Z Bowim ~Znany 10 2021-12-23 20:32
Najazd trolli ~Abc 4 2021-12-23 18:12
Jeszcze dzisiaj na plusie? ~DonSpekulo 1 2021-12-23 16:37
obecna sytuacja BOW wezwanie szansa analiza ~nowy_inwestor 10 2021-12-23 16:20
Bardzo się boję że nie odzyskam pieniążków ~KINGA 2 2021-12-23 13:52
Najbliższe wsparcie 4.80 zł ~Lupin 4 2021-12-23 13:44
Co się dzieje może Zarząd odpowie ~Daro 1 2021-12-23 13:41
Rajd św Mikołaja - jedziemy na 5 zeta ~ABC 2 2021-12-23 13:39
7,86 się kończy i idziemy na kolejny poziom ~Niestety 3 2021-12-23 13:00
Tu nikt nie będzie się spieszył z odkupywaniem ~Gruby 1 2021-12-23 12:58
Ceny znowu UP. Pręty budowlane wg Polskiej Unii Dystrybutorów Stali ~Dragon 2 2021-12-23 10:45
Ceny uprawnień CO2 oszalały. Ceny złomu w grudniu już kilkanaście %up ~Dragon 15 2021-12-23 09:13
pakietówka ~nowy_inwestor 14 2021-12-23 07:55
Mamy 7 z przodu. Czas na 6 i 5 z przodu ~Łewap 2 2021-12-22 16:44
30 lipca i 2 sierpnia ~Znany 1 2021-12-22 15:16
co tu się dzieje ~Daro 9 2021-12-22 15:02
Co tu za straszak blokuje technik-at 1 2021-12-22 10:41
Hm ? ~Znany 1 2021-12-22 10:26
LUBAWA jutro rajd sw. Mikołaja na górne! Espi! ~Lubawa 2 2021-12-21 22:11
potężne ożywienie w budowlance popyt na stal ~Daro 4 2021-12-21 16:15
myślę że niżej niż 7zł nie powinno spaść ~Niestety 24 2021-12-21 16:00
Czytaliście to ? ~Ola 3 2021-12-20 21:25
Hossa na stali, a Bowim tylko w dół... ~janusz_giełdowy 2 2021-12-20 20:35
wzrost produkcji 15% - czy bez stali się może obejść ~tofi 3 2021-12-20 12:48
CO SIĘ DZIEJE Z ASTARTA.... ~janusz 17 2021-12-20 10:41
8 rozmienione ~Zbyszek 3 2021-12-20 10:16
Hossa stali na rynku terminowym +8.7% ~Jaro 13 2021-12-19 15:44
[x]
BOWIM 0,26% 7,82 2026-06-26 09:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.