Forum giełdowe spółki AUTO PARTNER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
11.10.2016 Analiza techniczna Autopartnera kolorowy-wiatr 24 2016-11-09 19:25
Niedługo raport za październik ~MARCIN 6 2016-11-08 15:42
Mam pytanie czy kolorowy może opuścić to forum ? Proszę merytorycznie:) ~adkrawczyk 5 2016-11-06 10:09
dwa zasadnicze pytania 3.11.2016 kolorowy-wiatr 23 2016-11-04 11:17
02 listopada 2016 Duda, Kaczyński, Tramp kolorowy-wiatr 11 2016-11-02 23:18
28.października 2016 kolorowy-wiatr 13 2016-10-31 20:36
25 października, wtorek kolorowy-wiatr 25 2016-10-28 11:43
info ~silver 7 2016-10-27 19:31
szanowni koledzy 26.10.2016 środa, jaka jest prawda ? kolorowy-wiatr 17 2016-10-27 11:25
czy moderatore moze zrobic porzadek? ~wtk 1 2016-10-19 12:33
17.10.2016 poniedzialek, czy my aby................... kolorowy-wiatr 12 2016-10-18 19:06
ale wywalają ~KING 4 2016-10-18 13:32
100 % wiecjej zykow w porownaniu z poprzednim rokiem ~daniel21usa 8 2016-10-14 23:04
słabe wyniki ~KING 1 2016-10-14 09:18
Wyniki za wrzesień ~bolek 19 2016-10-13 22:05
Szkoda tylko że taka duża liczba akcji ~KING 4 2016-10-13 14:31
prośba o nienaganianie na chałę ~KING 2 2016-10-13 11:28
kolorowy do spokojnego kolorowy-wiatr 7 2016-10-12 20:40
Fundy skupują a wy sprzedajecie ~silver 4 2016-10-12 15:47
Niestety dziś złamana linia trendu wzrostowego, korekta do 3,5 ~adkrawczyk 11 2016-10-12 15:15
PKC z rana i do przodu ~KING 23 2016-10-12 11:31
no i k.u.p.a ~KING 1 2016-10-12 10:13
10.10.2016 mam pytanie ? kolorowy-wiatr 20 2016-10-12 00:22
Co tu taka cisza ? ~Tibur 10 2016-10-11 14:06
A nie mówiłem ~KING 5 2016-10-07 19:17
Konsolidacja przed wybiciem ~silver 5 2016-10-06 19:32
Nowy Max ~adkrawczyk 16 2016-10-05 17:31
Ale sobie grubaski podrzucają pakieciki . Możemy tylko patrzeć. ~adkrawczyk 1 2016-09-30 11:46
Duże zakupy dzisiaj ktos zrobil ~kon 11 2016-09-29 22:43
MLP rozpoczął budowę magazynu dla Auto Partner o pow. 7 tys. m2 ~adkrawczyk 2 2016-09-29 21:52
[x]
AUTOPARTN -0,97% 25,45 2026-06-24 09:50:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.