|
Z każdą spółka Patro było tak samo
|
~Ja
|
1
|
2021-05-04 21:32
|
|
NIE PANIKOWAĆ DOBIERAĆ,BĘDZIE DOBRZE,TYLKO SPOKO.
|
~MIŚŚŚŚ
|
4
|
2021-05-04 16:10
|
|
JADYMY PANY NA GÓRNE WIDELKI.
|
~MIŚŚŚŚ
|
1
|
2021-05-04 14:02
|
|
na jakim poziomie jesteście uwaleni?
|
~mlodszy_inwestor
|
20
|
2021-05-04 13:13
|
|
Dlaczego tego złodzieja nie zamkną???!!!!!
|
~DarekS
|
1
|
2021-05-04 10:22
|
|
++++++++++++20%%%%%%%%% ZYSK ZYSK
|
~Kokos
|
11
|
2021-05-03 23:12
|
|
To split czy tak skoczylo ???
|
~Hshhdj
|
1
|
2021-05-02 13:12
|
|
Co tam chlopaki ???
|
~De
|
6
|
2021-05-01 11:58
|
|
Kupiłem po 0.17g
|
~qwertacz
|
8
|
2021-05-01 00:53
|
|
ZBIERAĆ PAPIER
|
~MIŚŚŚ
|
5
|
2021-04-30 18:10
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
11
|
2021-04-30 17:11
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2021-04-30 11:42
|
|
Tej spółce już nic nie pomoże
|
~Rafal
|
7
|
2021-04-30 11:40
|
|
Lepiej nie obserwować kursu
|
~marc
|
3
|
2021-04-30 10:25
|
|
Zysk
|
~Mr_P
|
10
|
2021-04-29 22:16
|
|
No to zyski na smieciach powyzej 0 kupujcie
|
~Fred
|
2
|
2021-04-29 21:49
|
|
Czemu nirmam akcji atlantis w portfelu jak sa notowane?
|
~Bk
|
1
|
2021-04-29 21:15
|
|
Sprawozdanie finansowe
|
~Inwestor
|
4
|
2021-04-29 20:43
|
|
Raport okresowy
|
~xyz
|
1
|
2021-04-29 20:22
|
|
3 grosze na akcje - tyle warta akcja
|
~Bartek
|
3
|
2021-04-29 19:09
|
|
Kto wie czym zajmuje się ta spółka, bo na stronie nie ma jednej inwest.?
|
~xyz
|
5
|
2021-04-29 18:38
|
|
Kiedy nowa emisja?
|
~Dron
|
2
|
2021-04-29 17:35
|
|
CO TU SIĘ STAŁO?!
|
~vrt
|
6
|
2021-04-29 11:58
|
|
Gracie sami ze sobą
|
~pkp
|
4
|
2021-04-29 11:11
|
|
Kto mi wytłumaczy to? Czy to jest złodziejstwo??
|
~DarekS
|
12
|
2021-04-29 10:04
|
|
8-9gr x 22
|
~omg
|
7
|
2021-04-29 09:33
|
|
BĄDŻCIE SPOKOJNI,BĘDZIE WYBICIE W GÓRĘ TYLKO TRZEBA POCZEKAĆ.
|
~MIŚŚŚ
|
3
|
2021-04-29 00:01
|
|
ZBIERAĆ PAPIER
|
~MIŚŚŚ
|
5
|
2021-04-28 22:27
|
|
Na groszuwki
|
~Faco
|
4
|
2021-04-28 19:31
|
|
czemu z 20groszy do 2.5 ile usuneli akcji z obiegu ?
|
~Xyz
|
3
|
2021-04-28 18:14
|