Forum giełdowe spółki ATLANTIS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Z każdą spółka Patro było tak samo ~Ja 1 2021-05-04 21:32
NIE PANIKOWAĆ DOBIERAĆ,BĘDZIE DOBRZE,TYLKO SPOKO. ~MIŚŚŚŚ 4 2021-05-04 16:10
JADYMY PANY NA GÓRNE WIDELKI. ~MIŚŚŚŚ 1 2021-05-04 14:02
na jakim poziomie jesteście uwaleni? ~mlodszy_inwestor 20 2021-05-04 13:13
Dlaczego tego złodzieja nie zamkną???!!!!! ~DarekS 1 2021-05-04 10:22
++++++++++++20%%%%%%%%% ZYSK ZYSK ~Kokos 11 2021-05-03 23:12
To split czy tak skoczylo ??? ~Hshhdj 1 2021-05-02 13:12
Co tam chlopaki ??? ~De 6 2021-05-01 11:58
Kupiłem po 0.17g ~qwertacz 8 2021-05-01 00:53
ZBIERAĆ PAPIER ~MIŚŚŚ 5 2021-04-30 18:10
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 11 2021-04-30 17:11
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2021-04-30 11:42
Tej spółce już nic nie pomoże ~Rafal 7 2021-04-30 11:40
Lepiej nie obserwować kursu ~marc 3 2021-04-30 10:25
Zysk ~Mr_P 10 2021-04-29 22:16
No to zyski na smieciach powyzej 0 kupujcie ~Fred 2 2021-04-29 21:49
Czemu nirmam akcji atlantis w portfelu jak sa notowane? ~Bk 1 2021-04-29 21:15
Sprawozdanie finansowe ~Inwestor 4 2021-04-29 20:43
Raport okresowy ~xyz 1 2021-04-29 20:22
3 grosze na akcje - tyle warta akcja ~Bartek 3 2021-04-29 19:09
Kto wie czym zajmuje się ta spółka, bo na stronie nie ma jednej inwest.? ~xyz 5 2021-04-29 18:38
Kiedy nowa emisja? ~Dron 2 2021-04-29 17:35
CO TU SIĘ STAŁO?! ~vrt 6 2021-04-29 11:58
Gracie sami ze sobą ~pkp 4 2021-04-29 11:11
Kto mi wytłumaczy to? Czy to jest złodziejstwo?? ~DarekS 12 2021-04-29 10:04
8-9gr x 22 ~omg 7 2021-04-29 09:33
BĄDŻCIE SPOKOJNI,BĘDZIE WYBICIE W GÓRĘ TYLKO TRZEBA POCZEKAĆ. ~MIŚŚŚ 3 2021-04-29 00:01
ZBIERAĆ PAPIER ~MIŚŚŚ 5 2021-04-28 22:27
Na groszuwki ~Faco 4 2021-04-28 19:31
czemu z 20groszy do 2.5 ile usuneli akcji z obiegu ? ~Xyz 3 2021-04-28 18:14
[x]
ATLANTIS 5,77% 1,38 2026-06-26 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.