Forum giełdowe spółki ATLANTIS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
W co wy dzieci gracie ?? ~De 3 2021-04-28 17:39
stara taktyka ~Wiechu 2 2021-04-28 17:07
Jle spadnie jutro? ~Mikas 1 2021-04-28 16:17
NIC NIEWART TEN PAPIER ~zibi 1 2021-04-28 16:04
A jutro raport:-) ~Misiek86 7 2021-04-28 15:46
Darmowe akcje ~inwestor 1 2021-04-28 14:49
Od lat w trendzie spadkowym i to jakim ~Loko 1 2021-04-28 14:28
Czy jutro znów - 25 % ? ~Ania 1 2021-04-28 13:05
Co wy tak się dziwicie że spada przecież to jedna ze spółek słynnego ~Nioh 2 2021-04-28 11:27
Nie rozumiem sprzedających -szok, po co sprzeedajecie? umiecie liczyć? ~SZOK_NIEDOWIERZANIE 8 2021-04-28 10:49
ZOBACZYCIE TU BĘDZIE LADA CHWILA 27 ZŁ. ~Maniek 7 2021-04-28 10:41
Ile obecnie po tych machlojkach jest akcji na tym śmieciu? ~szokoloko 16 2021-04-28 09:44
PKO Supermakler - BRAK DOSTĘPU DO AKCJI 9:00-9:40 ~Tom100 7 2021-04-28 09:43
niestety idziemy na 90 gr.! ~wielebny 4 2021-04-28 09:36
Patrodsłona cz. Jebernasta... ~Mb 2 2021-04-28 08:16
jutro zjazd do 2.2 i wtedy rozpoczynamy zakupy ~inwestor 6 2021-04-27 22:32
Jak leszcze ??? ~De 1 2021-04-27 19:35
JAKIE WASZE PLANY? OTO MOJA REFLEKSJA ~Tom100 5 2021-04-27 18:06
ZBIERAĆ PAPIER TU BĘDZIE OSTRY WYSTRZAŁ W GÓRĘ. ~MIŚŚŚ 1 2021-04-27 18:05
WSZYSCY JUTRO WYSTAWIAJĄ PO 10ZŁ!!! julius_cezar 20 2021-04-27 15:25
a może by tak... ~lesiu 1 2021-04-27 14:04
2.77 czyli przed scaleniem 0,125 zł ~Xxx1 9 2021-04-27 13:58
Zaokrąglenie w dół? ~Gemini 1 2021-04-27 13:02
Gdzie jest naczelny naganiacz julius_cezar? ~aeer 5 2021-04-27 12:53
WYCHODZĘ julius_cezar 1 2021-04-27 11:07
scalenie ~czykwik 7 2021-04-27 10:22
co się stało ~dalejlama 2 2021-04-27 10:12
Ale patro nad uwalił ~Lukas 2 2021-04-27 10:12
1000% zarobku jak na Wall Street, a pod koniec dnia już tylko 500% ~Gruu 4 2021-04-27 09:54
Teraz przez resztę lat będą domykac lukę z małymi podbitkami ~Beskif 1 2021-04-27 09:51
[x]
ATLANTIS 5,77% 1,38 2026-06-26 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.