Forum giełdowe spółki ATLANTIS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Perełka ~Ojo 3 2021-06-09 22:52
A wy czekaliscie na 2 zl ja usrednialam ~Wanda 1 2021-06-09 21:17
atlantis - czyżby wybicie??? ~kiszonka 1 2021-06-09 14:27
atlantis startuje :))) ~uwaga 1 2021-06-09 14:26
petro -twoich akcji już nikt nie kupi ~Zofia 1 2021-06-09 13:40
ZBIERAĆ PAPIER ~MIŚŚŚ 10 2021-06-09 13:36
Parowa zaczął zbierac papier ~Lukas 1 2021-06-09 13:03
Spoko jeszcze do 2 zeta spadnie i tu bariera wzrostu. ~iro 2 2021-06-04 12:17
skazana na wzrosty ~roller 6 2021-05-28 21:03
Poprostu nie sprzedawajcie w tych cenach ~Lukas 2 2021-05-27 11:48
Ale ktoś poszedl ~Franc 1 2021-05-26 12:58
do sierpnia zadnych wzrostow ~roller 2 2021-05-26 12:35
Ubrania po 3,50 wystomp ~qwertacz 7 2021-05-24 15:14
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum zawiedzenie na spolce roller 1 2021-05-21 13:09
Ankieta ~january 9 2021-05-21 10:47
Rating ATS (ATLANTIS) AAA ~Kaka 3 2021-05-20 15:46
Czy ktoś dostał jakieś akcje gratis? ~Discovery 14 2021-05-18 18:38
Nie tykać ~baca 3 2021-05-18 13:20
Nie sprzedawać ~baca 1 2021-05-18 11:54
Sprzedać że stratą ~Janek 6 2021-05-17 21:48
ZBIERAĆ PAPIER ~MIŚŚŚ 1 2021-05-17 10:23
Kiedy dewidenda ~aa 2 2021-05-14 18:27
KUPOWAĆ AKCJE,DZISIAJ ODPALAMY NA GÓRKĘ. ~Maniek 10 2021-05-12 08:04
Nie kupować śmiecia ~Ojo 1 2021-05-11 10:51
Pytanie ~Ka 5 2021-05-10 21:21
Obroty ~Janek 1 2021-05-10 15:04
A tak na powaznie to jakie macie straty bo takie zle opinie sa. ~Misiek86 16 2021-05-10 10:41
JEST DOBRZE,A BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ, JEST ZYSK TO SIĘ LICZY ~Maniek 9 2021-05-09 21:25
GŁOWY DO GÓRY! ~Tom100 13 2021-05-06 11:00
CHYBA OKAZJA NA ZAKUPY,COS MI SIE TAK WYDAJE HMMMM ~Maniek 4 2021-05-05 18:06
[x]
ATLANTIS 5,77% 1,38 2026-06-26 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.