| Perełka | ~Ojo | 3 | 2021-06-09 22:52 |
| A wy czekaliscie na 2 zl ja usrednialam | ~Wanda | 1 | 2021-06-09 21:17 |
| atlantis - czyżby wybicie??? | ~kiszonka | 1 | 2021-06-09 14:27 |
| atlantis startuje :))) | ~uwaga | 1 | 2021-06-09 14:26 |
| petro -twoich akcji już nikt nie kupi | ~Zofia | 1 | 2021-06-09 13:40 |
| ZBIERAĆ PAPIER | ~MIŚŚŚ | 10 | 2021-06-09 13:36 |
| Parowa zaczął zbierac papier | ~Lukas | 1 | 2021-06-09 13:03 |
| Spoko jeszcze do 2 zeta spadnie i tu bariera wzrostu. | ~iro | 2 | 2021-06-04 12:17 |
| skazana na wzrosty | ~roller | 6 | 2021-05-28 21:03 |
| Poprostu nie sprzedawajcie w tych cenach | ~Lukas | 2 | 2021-05-27 11:48 |
| Ale ktoś poszedl | ~Franc | 1 | 2021-05-26 12:58 |
| do sierpnia zadnych wzrostow | ~roller | 2 | 2021-05-26 12:35 |
| Ubrania po 3,50 wystomp | ~qwertacz | 7 | 2021-05-24 15:14 |
zawiedzenie na spolce
|
roller | 1 | 2021-05-21 13:09 |
| Ankieta | ~january | 9 | 2021-05-21 10:47 |
| Rating ATS (ATLANTIS) AAA | ~Kaka | 3 | 2021-05-20 15:46 |
| Czy ktoś dostał jakieś akcje gratis? | ~Discovery | 14 | 2021-05-18 18:38 |
| Nie tykać | ~baca | 3 | 2021-05-18 13:20 |
| Nie sprzedawać | ~baca | 1 | 2021-05-18 11:54 |
| Sprzedać że stratą | ~Janek | 6 | 2021-05-17 21:48 |
| ZBIERAĆ PAPIER | ~MIŚŚŚ | 1 | 2021-05-17 10:23 |
| Kiedy dewidenda | ~aa | 2 | 2021-05-14 18:27 |
| KUPOWAĆ AKCJE,DZISIAJ ODPALAMY NA GÓRKĘ. | ~Maniek | 10 | 2021-05-12 08:04 |
| Nie kupować śmiecia | ~Ojo | 1 | 2021-05-11 10:51 |
| Pytanie | ~Ka | 5 | 2021-05-10 21:21 |
| Obroty | ~Janek | 1 | 2021-05-10 15:04 |
| A tak na powaznie to jakie macie straty bo takie zle opinie sa. | ~Misiek86 | 16 | 2021-05-10 10:41 |
| JEST DOBRZE,A BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ, JEST ZYSK TO SIĘ LICZY | ~Maniek | 9 | 2021-05-09 21:25 |
| GŁOWY DO GÓRY! | ~Tom100 | 13 | 2021-05-06 11:00 |
| CHYBA OKAZJA NA ZAKUPY,COS MI SIE TAK WYDAJE HMMMM | ~Maniek | 4 | 2021-05-05 18:06 |