Ktoś się wybiera?
Drobne skubanie na papierku. WK 4 razy wyższa niż kurs.
Przychody spółka generuje całkiem niezłe - może pokarzą się trwałe zyski i dużym akcjonariuszom zacznie zależeć na przyzwoitej wycenie akcji na GPW a nie wycenie spółki, która miała by bankrutować