Uważam, że tematem i przekrętami Stańczyków powinien zainteresować się Kanał Zero. To w zasadzie byłby nośny temat, z uwagi na przepychanie przez rząd ustawy o krypto, gdzie na GPW pod nadzorem KNF odchodzą przekręty lepsze niż na Zonda. Ja do nich napiszę, ale uważam że im więcej ludzi to zrobi tym lepszy efekt.