Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
wiecie co oznacza skrot RPP? ~hurt-detal 13 2011-08-04 19:48
wieczny odpoczynek racz mu dac panie adamie... ~hurt-detal 3 2011-08-04 19:45
jak to mozliwe zeby gieldowy kopciuch i najwiekszy syf byl pow.20gr!!! ~hurt-detal 2 2011-08-04 19:41
wiecie ile sa warte te wasze akcje ads? ~hurt-detal 3 2011-08-04 19:35
moim zdaniem jedna akcja advadis jest o 0,30gr za droga ~hurt-detal 6 2011-08-04 19:31
akcjonariuszom advadisa co brali po emisyjnej bardzo wspolczuje!!! ~hurt-detal 2 2011-08-04 19:27
Upadłość???Czy warto brać TO? ~Mocny inwestor/GRUBY 13 2011-08-04 19:24
chcialem uprzejmie poinformowac panstwa ze to jeszcze nie koniec... ~hurt-detal 1 2011-08-04 19:13
Spada od roku... ~krzys 1 2011-08-04 16:56
Troche rozwagi ~inwestor 4 2011-08-04 16:43
USTAWILEM SIE 100SZT PO 2GR ~FQ 3 2011-08-04 16:42
Szeroki odbija ~inwestor 2 2011-08-04 15:15
Brodowski zbiera ~Dziki 2 2011-08-04 13:32
COS SIE RUSZYLO! KTOS WZIAŁ 100SZT ~FQ 2 2011-08-04 11:28
Advadis ~zajac kikik 1 2011-08-04 11:12
Czuję, że stanie się dzis cos strasznego!!! ~asior 6 2011-08-04 07:43
ADS czyli RPP... ~hurt-detal 1 2011-08-04 00:00
Będzie dobrze ~OPTY 1 2011-08-03 16:09
OHOHO! NO PROSZE MOZNA? ~FQ 2 2011-08-03 13:32
A J E D N A K G***O ~xxx 6 2011-08-03 12:35
Sesja odwrotu ! ~Technik 3 2011-08-03 11:34
ADS, to P R E S T I Ż ~GRUBY INWESTOR 9 2011-08-03 10:56
jak to tlumaczyc ze marzenia mi sie prawie zawsze spelniaja... ~hurt-detal 1 2011-08-02 22:39
jestem pewien ze advadis to zguba!!! ~hurt-detal 1 2011-08-02 22:19
Ostatnie chwili atrakcyjnej ceny ~inwestor 7 2011-08-02 20:23
CO JEST POWODEM TAK WIELKIEGO OBROTU NA ADS? ~FQ 2 2011-08-02 20:09
COZ ZA NIESAMOWITA SPOLKA! WIG -1,5 CHF 3,67 A ADS 7% W GORE ~FQ 1 2011-08-02 17:16
MIELI HAMOWAC ZE SPADKAMI A STARTOWAC Z WZROSTAMI ~FQ 1 2011-08-02 17:13
Odbijamy ! ~inwestor 5 2011-08-02 13:03
Przerwa do 26.08.2011 ~inwestor 9 2011-08-02 11:35
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.