Forum giełdowe spółki ADVANCED DISTRIBUTION SOLUTIONS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Najwyzszy czas na odbicie ! ~Technik 1 2011-09-23 10:12
perelka jest juz prawie trupem! forum na parkiecie juz tez umarło... ~detal-hurt 4 2011-09-23 09:48
kiedy historyczne 8gr? ~detal-hurt 2 2011-09-23 09:25
SKAD HURT TO WSZYSTKO WIE? ~FQ 7 2011-09-23 08:27
napiszcie cos o wzrostach, potencjale i perspektywach... ~detal-hurt 2 2011-09-22 21:09
udziele porad na temat koncernu advadis!!!! ~detal-hurt 1 2011-09-22 20:04
bardzo ladna sesja w ameryce, szczegolnie jej zakonczenie... ~detal-hurt 3 2011-09-22 19:57
Szczekacze i krytykanci piszcie wiecej i czesciej !!!!!!!!! qtosiek 5 2011-09-22 16:09
dwie cyfry na advadisie to marzenie ~Dziki 2 2011-09-22 13:37
LUDZIE LUDZISKA ja mam zdolnosc przenikania do waszych mozgów!!!! ~detal-hurt 1 2011-09-21 22:14
Emocje do końca, czy bedzie na zerze czy też jednak nie...... ~Dziki 2 2011-09-21 17:32
"rozwoj w advadis" to temat na prace magisterska...szkoda ze j ~detal-hurt 1 2011-09-21 17:17
Jak śmieć kończy sesje na zerze to juz jest sukces ~Dziki 4 2011-09-21 17:12
dostrzegacie rozwoj koncernu? ~detal-hurt 1 2011-09-21 16:02
robcie cos!!!! nie widzicie ze koncern wam umiera!!!! ~detal-hurt 1 2011-09-21 15:23
MACIE 2 BANIAKI PO 11GR! NA CO CZEKACIE? ~FQ 2 2011-09-21 11:19
teraz bedzie w koncernie faza stagnacji i marazmu... ~detal-hurt 2 2011-09-21 09:43
wiem ze wy nie jestescie swiadomi wszystkiego...? ~detal-hurt 4 2011-09-20 22:56
adv ~xxx 1 2011-09-20 21:49
advadis ~ktos 1 2011-09-20 21:40
ja bym zwolnil ze 100osob wtedy koncern bedzie rentowny... ~detal-hurt 1 2011-09-20 18:18
perła ma branie jak codzień ~Dziki 1 2011-09-20 16:59
Ciekawe forum ~zajac kikik 4 2011-09-20 12:25
ktos sprzedal za 100 tys i juz pelno troli na forum ~hehe 2 2011-09-20 10:38
ale ktos to g...odbiera ~Dziki 5 2011-09-19 22:06
Dzis szydera a jak wystrzeli to beda pisac ze maja pakiety po 0,10 qtosiek 1 2011-09-19 21:17
co wam tłumoki pisalem ponad 2lata temu? no pytam co? ze ile bedzie? ~detal-hurt 2 2011-09-19 16:26
normalnie az milo jest popatrzec... ~detal-hurt 1 2011-09-19 16:17
hahahahahahaahaaaaaa ~detal-hurt 1 2011-09-19 16:14
perła dziś szaleje ~Dziki 1 2011-09-19 16:00
[x]
ADVADIS 0,00% 0,01 2015-11-13 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.