Po co tu przylazicie, skoro niby nie macie akcji, a od dłuższego czasu zaglądacie, żeby psy na spółce wieszać. Frustracje wyładowujecie? Idźcie na trening MMA, lepiej się sprawdza.
I jeszcze ten qtosiek, to już po prostu masakra, jakie bzdury pisze, normalnie Natanek tego forum.
PS
Jesteśmy w Mediolanieeeeeeeeeee!