Forum giełdowe spółki 11 BIT STUDIOS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Piatek piatunio spadek ~Duda2020 3 2026-05-22 12:34
DM BOŚ ~Wojmon 1 2026-05-22 08:25
Strata strata strata kto 1y ten lepszy ~Premier 2 2026-05-22 06:32
Czy jeszcze w maju nowe roczne minimum. ~drupi 5 2026-05-21 21:41
Czy jutro otworzy sie po wynikach strata netto ~Wystarczy1000akcjiPk 2 2026-05-21 18:03
Konfa o 12:00 link - pytania? ~Wihajster 6 2026-05-21 12:10
Cytat na dziś ~Wojmon 2 2026-05-21 06:18
Wyniki ~Wojmon 15 2026-05-20 23:21
Moonlighter 2 - content update 2 ~Wihajster 2 2026-05-20 21:43
kolejne nagrody dla The Alters -gratulacje ~all 1 2026-05-20 09:52
Potrzebne bodźce potwierdzajace zmianę. ~darekbabkier 16 2026-05-19 18:42
Czyżby dziś zacznie się skupowanie na maxa :) ~Olo 9 2026-05-19 13:20
czerwiec -ogłoszenie nowego tytułu ~all 1 2026-05-18 09:53
Koniec spadków teraz pićset % do góry ~Paweł 3 2026-05-17 22:02
Ogrywam właśnie FROSTPUNKA, super giera ~Gracz 1 2026-05-15 10:43
Ubrani po 150+ WYSTOMP ~Grucha 2 2026-05-15 00:38
20 mają sroda ~Olo 9 2026-05-14 20:52
Analiza w oparciu o teorie fal elliota ~przerywnik 2 2026-05-14 13:31
obniżki rekomendacji !!!! ~widze 11 2026-05-14 12:21
Może CJ ruszy kursami spółek gamingowych? ~creepypower 4 2026-05-14 04:06
Chcesz kasy ja sprzedalem dzisiaj 11 tke i kupilem kgh juz +5% ~DUDA2020 1 2026-05-13 21:03
Papier smierdzi codzinnie spadki unikac ~Przemko 4 2026-05-13 14:49
To przeca projekt 11 zeta tam zmierza kurs? ~Demaskator 1 2026-05-13 12:17
Projekt 8 ~11bit 2 2026-05-13 11:57
Spada juz 3 lata jeszcze kolejne 3 lata ~Demaskator 1 2026-05-13 11:45
Ale się komuś dupsko pali ~Wojmon 1 2026-05-13 06:40
CZAS ZBIERAĆ AKCJE DO KOSZYCZKA PANY I TYLE. ~CZESŁAW 1 2026-05-13 00:15
Panie prezesie zmiencie nazwe na 11 zl tam wasze miejsce? ~GameOver 4 2026-05-12 17:31
wzrosty przyjdą gdy wszyscy przestaną w nie wierzyć ~oldtimer 2 2026-05-12 15:43
Ciekawe zjawisko ~Wojmon 1 2026-05-12 15:23
[x]
11BIT -0,66% 136,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.