Forum giełdowe spółki 11 BIT STUDIOS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ale sie okupiłem dzisiaj po taniości razem z kolegom!!!!! ~Zdzisław 7 2024-12-11 23:15
Został Alters, który zapowiada się źle ~John 9 2024-12-11 22:47
Może odpiszemy a może nie .... ~Janek 9 2024-12-11 22:36
BRAK PERSPEKTYW ~Kuba 2 2024-12-11 22:20
za spadkami stoi ~milenium 2 2024-12-11 22:19
PERSPEKTYWY ~Zibi 2 2024-12-11 22:06
TKO na 12 Grudnia ~Janek 6 2024-12-11 21:41
za zwala na 11bit stoi ~milenium 1 2024-12-11 21:41
Dlaczego to tak spadło w ciągu 3 miesięcy? ~PapaSmerf 3 2024-12-11 21:40
Jaką macie średnią ? ~Janek 6 2024-12-11 21:39
Brawo dla tych co brali po 300+ bo na pewno odbije ~Grucha 1 2024-12-11 20:39
Dlaczego jeszcze trzymam 11 BIt ~Billjanusz 15 2024-12-11 20:10
Longterm mowil kupuj po 700, o co kaman???? ~AutomaticBot 1 2024-12-11 19:23
☢️ R I P ☢️ ~Karol 9 2024-12-11 18:50
Są oszczędmości. Będzie mniej uśmiechniętych pracowników !!! ~Janek 1 2024-12-11 18:49
Czas na zakupy ~Wygrany 4 2024-12-11 18:18
Może straciłem 50% przez ostatnie 6,5 roku, ale za to podróżuję! ~KrzysztofGPW 10 2024-12-11 18:11
Za 50mln zł byłoby 100 symulatorów ~Hmmm 5 2024-12-11 17:58
Analogia CD Projekct ~Zwykły_ulicznik 3 2024-12-11 17:48
Listopad 23 - 700zł ~AK 4 2024-12-11 17:44
Dobra wszystkie złe info już za nami ! Dzisiaj sesja zniechęcenia ~Santa 1 2024-12-11 17:11
11BIT SPULKA ROKU ~Czesiek 6 2024-12-11 17:03
Kiedy da radę to kupić poniżej 100 złoty? ~AkcjoMariusz 1 2024-12-11 16:52
zamek PKC sprzedaż ~Mycel 1 2024-12-11 16:48
Zbychu gdzie jesteś? ~Xnxx 2 2024-12-11 16:45
Spokojnie,spokojnie przed 17 po południu możliwe wybicie!!!! ~Zdzisław 1 2024-12-11 16:44
Dawać to na 150 PLN ~Jerry 1 2024-12-11 16:42
Jejku, Sakrby Moje Bombelki błagam was na kolanach, żeńcie pkciem ~Krzys91 1 2024-12-11 16:30
test 200 jak nic będzie ~wil 1 2024-12-11 16:27
Z tak niską bazą jest szansa na wTOP 10 2025 ~alex 1 2024-12-11 16:02
[x]
11BIT -0,65% 136,90 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.