Spółka dowiodła, że potrafi zaskakiwać inwestorów w najbardziej spektakularny sposób. Projekty lecące w dziesiątki milionów idą do piachu po ich wydaniu a nawet przed jak P8. Wspaniałe IP jakim był Frostpunk został zdewaluowany do cna przez upływ czasu i nieudany sequel. Zapowiedzi Alters, którego kampania przedpremierowa miała ruszać jeszcze w październiku kilka dni później została przesunięta najpierw o dwa tygodnie, potem miesiąc, by w końcu wylądować w trudnym kwartale 2025. ISTNY CHAOS DECYZYJNY. Ale to za nami. Jakie spółka ma waszym zdaniem perspektywy? Czym nas może zaskoczyć?
Jedyna gra na horyzoncie to The Alters który jest nowym "czarnym koniem" nagonów. Spółkę czekają redukcje zatrudnienia i problemy, które z tym się wiążą. Zaczną pojawiać się niefajne informacje. Trupy z szafy, kolejne, zaczną wychodzić na światło dzienne. Ciekawe czy któryś z funduszy pozostałych w spółce sformalizuje pytania na co poszło 48 baniek z P8, bo jak Boga kocham, nikt nie widział żadnych materiałów z tej gry.
POZYTYW: warszawskie biuro, które lata temu kupiła spółka może stanowić duże źródło przychodów lub oszczędności.