Forum giełdowe spółki 11 BIT STUDIOS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Inwestorzy stracili zaufanie do zarządu ~Marek 4 2024-12-12 12:29
Stawiam że jakieś TFI opuszcza statek ~As 1 2024-12-12 12:24
ŁAPAĆ 170 , oddać 183 i tyle..dniówka ~TERAZ 2 2024-12-12 12:23
Kto tam mówił że 200 to jest dołek ~Xnxx 7 2024-12-12 12:23
A może ... ~Realista 1 2024-12-12 12:21
Dziwię się że CEO nie boi się tak pogrywać z inwestorami ~Taktak 2 2024-12-12 12:20
TERAZ KOREKTA UP UP UP MAŁA ~TERAZ 1 2024-12-12 12:09
Pisałem przy 340zl ~Leszczu 1 2024-12-12 12:08
TO JEST MOMENT ŻEBY ZŁAPAC 10% ~TERAZ 4 2024-12-12 12:07
Trigon nowe reko - 399 - kupuj (poprzednia cena 368) ~arbus 16 2024-12-12 12:06
✏️ Jutro test wsparcia przy 150 PLN ~Karol 4 2024-12-12 12:05
Odpisy. ~Wig 9 2024-12-12 12:04
50 k straty ... Tak się kończy łapanie spadającego noża ~Średnia 1 2024-12-12 11:59
Miały być wakacje na Karaibach beda wakacje pod gruszą :) ~Tyfus 4 2024-12-12 11:57
Spółka bez fundamentów to spada kurs jak z wodospadu ~Hiho 1 2024-12-12 11:51
Pogrom ~Sieciun 1 2024-12-12 11:51
11 batów jedzie najlepiej ~Penetrowani 2 2024-12-12 11:45
https://www.parkiet.com/technologie/art41572901-11-bit-studios-peklo-wsp ~jaa 1 2024-12-12 11:42
Jeśli nie wydarzy się cud to spółka idzie do piachu ~ŚwieżyNarybek 1 2024-12-12 11:42
Emocje opadną . . . ~Analityk 22 2024-12-12 11:30
o maryjo ~ode 2 2024-12-12 11:27
Nieudolność, owocowe czwartki, lewicowanie tak to się kończy, CZYTAĆ! ~Smerf 2 2024-12-12 11:25
kolega w depresji ~smutek 2 2024-12-12 11:23
Nawet jak spadnie do 30 zł to ja bendem czekał!!!! ~Zdzisław 6 2024-12-12 11:23
SPADA WIEC BEDZIE ROSNONĆ ~Czesiek 1 2024-12-12 11:22
Ile jesteście w plecy..?? ~Hunterman 1 2024-12-12 11:20
Gdzie jest zarząd? ~KLM 3 2024-12-12 11:20
Cieszę się, że sprzedałem wczoraj ze strata ~Bullet 1 2024-12-12 11:19
Kto sypał papierem ? ~Janek 3 2024-12-12 11:11
Kurs na dolnych widłach ~End 1 2024-12-12 11:07
[x]
11BIT -1,45% 135,80 2026-06-25 15:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.