|
czy myślicie, że akcje mogą spaść do 10pln ?
|
~spiderman
|
17
|
2024-12-12 18:14
|
|
30 zł to ostateczne dno i niżej nie bendzie!!!!
|
~Zdzisław
|
3
|
2024-12-12 18:02
|
|
nie wróże sukcesu THE ALTERS, rynek gier stał się trudny dla nowych IP
|
~heniek
|
4
|
2024-12-12 17:49
|
|
Będę bogaty
|
~Dziękuję
|
9
|
2024-12-12 17:33
|
|
Co wspólnego ma 11bit z Biedronką?
|
~As
|
1
|
2024-12-12 17:23
|
|
A co będzie
|
~Tajfun
|
1
|
2024-12-12 17:09
|
|
Bankrut?
|
~jacek
|
3
|
2024-12-12 17:02
|
|
Ale sie okupiłem dzisiaj po taniości razem z kolegom!!!!!
|
~Zdzisław
|
1
|
2024-12-12 16:50
|
|
Tak sie zastanawiam Ile razy jeszcze Fiansowi moga sie MYLIĆ
|
~fuks
|
11
|
2024-12-12 15:38
|
|
Widzę że u Was już św. Mikołaj był w tym roku :)
|
~GREENX
|
1
|
2024-12-12 15:36
|
|
Straty odrobicie
|
~Alinka
|
3
|
2024-12-12 15:20
|
|
Z AT wychodzi okolice 50-70zl
|
~Marcin
|
11
|
2024-12-12 15:00
|
|
będzie dniówka jak na Merkator /// 11b upada do 99 zł w takim tempie
|
~gglublin
|
1
|
2024-12-12 15:00
|
|
Odpisy 48,8 mln a przecena 196 mln
|
~Akcjonariusz
|
13
|
2024-12-12 14:58
|
|
Gdzie sens, gdzie logika????
|
~ASDD
|
7
|
2024-12-12 14:51
|
|
Jestem po rozmowie z Donaldem Trumpem i Elonem Muskiem
|
~Czesiek
|
2
|
2024-12-12 14:49
|
|
Przewiduję 100% zysku z tych akcji do końca roku
|
~Karol
|
9
|
2024-12-12 14:49
|
|
technik wczoraj twierdził że to koniec wyprzedaży
|
~Steve2
|
1
|
2024-12-12 14:48
|
|
Jakim cudem
|
~Matematyk
|
4
|
2024-12-12 14:38
|
|
Już odbija, ale szokująca przecena z 650 na 160
|
~Jan
|
9
|
2024-12-12 14:37
|
|
Pytania do zarządu
|
~Inwestorek
|
3
|
2024-12-12 14:01
|
|
✅ Zwiększenie wartości kontraktu ROOFRENOV
|
~Karol
|
1
|
2024-12-12 13:32
|
|
Mercator ???
|
~Yo
|
1
|
2024-12-12 13:17
|
|
teraz wam wcisną tylko jeszcze 3 razy te same akcje po 165zł
|
~biznes
|
1
|
2024-12-12 13:04
|
|
Czy zarząd ma zamiar odnieść się do tej lawiny którą wywołał
|
~KLM
|
9
|
2024-12-12 12:48
|
|
18021 ---Tyle gier zadebiutowało na STEAMIE w 2024 roku
|
~fuks
|
7
|
2024-12-12 12:43
|
|
Dlaczego kurs ciągle jest powyżej 200PLN, kto to tak broni?
|
~Masakra
|
4
|
2024-12-12 12:41
|
|
Czekam na nowe reko od anali
|
~As
|
1
|
2024-12-12 12:34
|
|
CDP zrobił odpis 34 mln z projektu Syrius a później....
|
~OMG
|
20
|
2024-12-12 12:30
|
|
Inwestorzy stracili zaufanie do zarządu
|
~Marek
|
4
|
2024-12-12 12:29
|