Że będzie jak z Tsg, gdzie przy 230zl też namawiali na kupno "bo dużo spadlo",prawie kupiłem. Dziś kupuje po 77zl.Oczywiście nie namawiam do kupna, czy sprzedaży. Ja w GPW raczej nie włożę poważnych pieniędzy bo ta giełda nie jest poważna, pierwsza do spadków ostatnia do wzrostów.