Forum giełdowe spółki 11 BIT STUDIOS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
rajd świętego mikolaja ~Stefan 2 2024-12-14 16:52
mikołaj!!!! ~inwestorr 1 2024-12-14 16:29
idzie gwiazdka ~dudek 1 2024-12-14 15:31
beep ~11bit 1 2024-12-14 13:51
FP2 już na 110 pozycji w Global Bestsellers ~As 5 2024-12-14 13:03
Myślicie, że jest szansa w następnym tygodniu... ~Jerry 6 2024-12-14 12:55
Albercik Rokicki poszukiwany listem gończym ~Albercik 4 2024-12-14 12:03
To nie wina programistów ~Bullet 5 2024-12-13 20:56
PROKURATURA AWARDS - POZEW ~Zibi 1 2024-12-13 20:21
Koniec epoki to nie rok 2000 i Optimus ktory ~Fundman 1 2024-12-13 19:29
Święta tuż tuż, a pieniążki poszły w … ~Misio 1 2024-12-13 18:50
98 zł na akcję - Stockwatch ~info 10 2024-12-13 17:17
Ale tu troli ~star 1 2024-12-13 15:35
poległy i bez odpisów - taka ta giełda ~vitz 1 2024-12-13 14:03
Zamknięcie powyżej 176 ~Marcin 1 2024-12-13 14:02
Wasze AT możecie sobie w bajki wsadzić ma zejść na szambo 11b i tak robi ~gglublin 2 2024-12-13 13:43
✏️ Wsparcie przy 152 PLN ✏️ ~Mikołaj 4 2024-12-13 13:42
The Alters ~Future 1 2024-12-13 13:31
List gończy za Albertem za 11 bit ~Longterm 1 2024-12-13 13:25
Zaraz coś odkręcą i dzida. Coś mi tu smierdzi ~Inwestor 3 2024-12-13 13:22
I po wzrostach? ~Ja 7 2024-12-13 12:44
ROŚNIEMY ~Czesiek 1 2024-12-13 12:36
dzisiaj ostre wzrosty ~prawda 8 2024-12-13 11:59
Za 2024 rok może być pierwsza dywidenda ~Jan 6 2024-12-13 11:34
Jeszcze miesiąc temu ... ~IcoWyNaTo 1 2024-12-13 10:14
Jaką macie średnią zakupu? ~KLM 19 2024-12-13 10:10
Kto to oddaje,chyba fund bo kto. ~Staszek 1 2024-12-13 10:04
Jaka spółka gamingowa wg Was ~Ryszard1 9 2024-12-13 09:58
Trend spadkowy. Gdzie są niższe opory? ~Kazik 2 2024-12-13 09:42
Rokicki uśrednia bo ma średnią 500 ~FUNDMAN 1 2024-12-13 09:07
[x]
11BIT 0,29% 139,80 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.