Forum Giełda

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Giełdowy PIT na click – oszczędź czas i rozlicz się bez problemów! Bankier.pl 2 2026-06-12 15:14
Bumech Tak sobie myślę ~Marcus 1 2026-06-18 10:56
Bogdanka Ceny energii są horrendalnie wysokie. Jak mamy konkurować z Niemcami? ~as 9 2026-06-18 10:56
Jastrzębska Spółka Węglowa Co to się dzieje?że taki minus ~Inwestor 11 2026-06-18 10:54
Lentex Ale się jaram ~Polo 2 2026-06-18 10:54
CI Games Nie lękajcie się ~Marian 14 2026-06-18 10:53
Modivo Jak jeszcze pojawi się kilka duzych zleceń kupna to.... ~kompan 1 2026-06-18 10:52
Medinice S.A. Niesamowite ~Carlos 2 2026-06-18 10:51
Synektik Prośba do nagonów o info o której te gorne widły ~Arek 2 2026-06-18 10:50
Jastrzębska Spółka Węglowa Tu chodzi o ilość zablokowanych akcji ~Mondrala 9 2026-06-18 10:49
ASM GROUP Kupuj kiedy leje się krew i nikt nie wierzy ~Kaka 1 2026-06-18 10:48
Mabion Dawac to na co czekamy wreszcie i niech ruszy ~SmartMoney 1 2026-06-18 10:47
Baseig SA Stopolosy sprawdzone - spodziewany rychły zwrot na walorze BASEIG ~Kamil 5 2026-06-18 10:47
KGHM Słabe te algorytmy i boty mają ~Lis 1 2026-06-18 10:46
Hemp & Wood SA Ludzie, co Wy kupujecie!?!? Przecież to jest śmieć!!! ~agencja 7 2026-06-18 10:45
Orlen bierzecie dywidendę czy sprzedajecie ~egon 30 2026-06-18 10:45
Berg Holding SA NARESZCIE - jest plan ratunkowy !! ~NOGZ 11 2026-06-18 10:44
Eurotel skup akcji po 31.5 ~zarabiajacy_analityk 6 2026-06-18 10:43
Arlen Ale będzie tutaj odbicie w górę !!!!! ~arke 12 2026-06-18 10:42
Asbis No i gruby mnie sprowokował ~PanAndrzej 7 2026-06-18 10:42
Modivo Rekomendacja ~babcia 11 2026-06-18 10:41
CD Projekt Spujrzmy prawdzie w oczy ~Somsiad 3 2026-06-18 10:41
Scanway Ładny pakiecik ktoś łyknął ~Grzegorz 3 2026-06-18 10:41
Medicalgorithmics Kijem nie chcą dotknąć 1200 szt w 1.5 h ~Ihaaaaa 2 2026-06-18 10:41
Tecnovatica SA Zaangażowanie budujące wartość - TECNOVATICA na wydarzeniu Olimpijczyka ~TEC 1 2026-06-18 10:40
Investment Friends AKCJONARIAT, Patro schodzi poniz. PODMIOTY powyżej ~IF_SA 5 2026-06-18 10:40
Syn2Bio S.A. PODPUCHA pod ABB ? ~Wiktor 2 2026-06-18 10:39
PEP Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Bardzo nie fair - nie sprzedaje olescu23 1 2026-06-18 10:39
Medicalgorithmics To tylko korekta spokojnie ~On 1 2026-06-18 10:38
Bogdanka Węgiel nie odpuszcza OZE. Czarne złoto nadal zabezpiecza dostawy prądu ~as 4 2026-06-18 10:35
Tech Robotics SA Gratulacje niecierpliwym... ~Marc 7 2026-06-18 10:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.