Jak jeszcze pala nie wbili i ryzyko było bardzo duże to chętnie się nim dzielili z mały akcjonariuszami. Teraz gdy pale wchodzą jak w masło bez opóźnień to zyski już niebawem chcą bez nasz dzielić.
Nie dam się okraść jak przy wezwaniu Ciechu.
Nie sprzedaje.
Liczę, że każdy kto trzymał tą spółkę bo wieży w zyski i przeskalowanie na Offshore wie że już jesteśmy blisko i teraz nie ma sensu sprzedawać.
nie ma co godzić się na bardzo nie fair zagrywkę.
Liczę, że mnie nie skasują z forum.