Forum giełdowe spółki SYN2BIO S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Syn2Bio vs Urteste ~bonzo 3 2026-06-26 10:25
Widły ~Rudy 5 2026-06-26 09:53
Poniżej 100zł nie sprzedam uve 5 2026-06-26 09:27
Brawo brawo ~trol 6 2026-06-26 09:14
Ukryte kupno ~RudyRycerz 6 2026-06-26 06:10
Jeszcze dziś na plusie ~Nor50 1 2026-06-25 12:27
42 bronic jak konstytucji jutro maxswinger 5 2026-06-25 11:14
Co się dzieje pawsta 10 2026-06-25 11:12
Koszt nabycia w BM ~mk 1 2026-06-25 11:01
Przeskoczyłem na Medicalgorytmics ~mariusz 5 2026-06-25 08:46
Symetria ~Świadom 16 2026-06-25 04:18
Dalsza przyszłość ~Wafel 3 2026-06-24 19:03
Antywskaznik potwierdzenie ~Zwykłyleszcz-krytyk 16 2026-06-24 16:52
Kto sprzedał ten ~Lcv 1 2026-06-24 16:19
Potencjał komercjalizacji ~Maciek2 2 2026-06-24 15:28
Mogą wyzbierać nawet do 100 zł w tej fali ~Kaziu 5 2026-06-24 13:03
Zapraszam na mfood ~Andrzej 1 2026-06-24 11:53
Coś malusia ta korekta ~Świadom 2 2026-06-24 11:04
Powtórka z wczoraj winstrol 3 2026-06-24 10:36
Wracamy na 30 ~Arek 16 2026-06-24 09:32
tu jest NN wśród dużych ~wonder 4 2026-06-24 05:06
Czy to już wspinaczka po ścianie strachu czy dopiero... ~Lipo 3 2026-06-23 21:12
Zaczyna brakować papieru po prawej ~Seba 5 2026-06-23 18:51
ATH to kwestia kilku sesji ~Seba 9 2026-06-23 16:47
Za rok o tej porze kurs będzie trzycyfrowy ~Mech 26 2026-06-23 16:38
W tym tygodniu kurs powinien przebić 60 zł ~Kaziu 1 2026-06-23 14:08
Wchodzi duuuuuży gracz będzie gruuuuubo ~gruby 2 2026-06-23 12:15
ATH ~Mikus 2 2026-06-23 09:48
ktoś coś wie bartsson 1 2026-06-23 09:40
Właśnie trwa odcinanie od akcji ~Fazi 4 2026-06-23 09:22
[x]
SYN2BIO 3,10% 48,66 2026-06-26 11:51:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.