Zniewalająca cisza na Forum-przygotowanie do ostatecznej rozgrywki przed publikacja raportu za pierwszy kwartał..Dwie niewiadome są już znane-podano dane w komunikatach.Teraz czas na rozgrywkę-cenny czas dla tych , którzy posiadaja akcje zakupione poniżej 20 groszy.Kurs ustabilizowany na poziomach 20-22 grosze..Zapowiada się gorący tydzień i następny do ogłoszenia danych finansowych.Pytanie- czy już zaczniemy marsz w górę , czy jeszcze będą ruchy na zbieranie akcji ???