tak milczące forum wolimy, bo poki co krzyczycie jeden na drugiego BEZ SENSU
ZADNEJ merytoryki nic, wiece lepiej się uciszcie i kupujcie te akcje skoro chcecie wzrosto, bo od samego naganiania nie urosna
a jak chcesie się przekrzykiwać w naganianiu to idzis na FB albo gdzies i dajcie innym spokoj tutauj