A ja tu widze jedna prawidlowosc..... większość z nas czeka na wzrost ceny, ba zdecydowana większość i tylko wlasciwie takie watki sa na forum.... BO STRASZNIE NAGANIACIE I ciagle piszecie ze jak spadlo z x złotych na x grosze to musi wzrostac na x zlote. A TO NIEPRAWDA, BO skoro wszyscy tak sadza i pisza, to wlasnie będzie na odwrot... obym się mylil, ale tak to działa na naszej bananowej giełdzie, wiec skoczcie dzieci naganiac