Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,16 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Zbieramy argumenty do pozwu wobec Józef Wojciechowskim.

Zgłoś do moderatora
Czy pójdziemy z pozwem zbiorowym czy indywidualnie, potrzebujemy zgromadzić bazę wywiadów oraz artykułów do wykorzystania przez prawników do wojny z Józefem Wojciechowskim..
Wrzucajcie tu linki i argumenty jakie wam przychodzą do głowy w kontekście tego oszustwa.

Proponuję też, żebyśmy w końcu się policzyli. Jak będzie nas 1-2 mln akcji możemy dać ogłoszenie do składania ofert przez kancelarie prawne do obsługi tego sporu. Niech złożą oferty, będziemy mogli wybierać.

Ja mam dokładnie 84 132 akcje, jak ktoś chce łączyć siły to wrzucajcie adresy email, będziemy się organizować.   

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05