Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,16 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Zbieramy argumenty do pozwu wobec Józef Wojciechowskim.

Zgłoś do moderatora
Każdy kto kupił mieszkanie od Wojciechowskiego przekręta który wypuścił akcje za ponad 70 zł a spadły na 4 to ma mieszkanie wykonane najgorzej w Polsce. To syf deweloperski. Skończyły się mega zyski a akcje mają zostać wycofane z obrotu giełdy pod przymusowym wykupem. Skończyło się eldorado. Sam straciłem prawie 50 tyś z wiarą na GPW że kurs będzie rósł jak Dino Polska i inne . A tu się okazało że Wojciechowski parówa polska w białej marynarce nabił akcjonariat z syfem akcji nic nie warty w butelkę. Wont z tą firmą z GPW i z rynku. Poszukajcie sobie pracy w normalnej firmie a nie to tego cwaniaka .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.