Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,16 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Zbieramy argumenty do pozwu wobec Józef Wojciechowskim.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-23 o godz. 21:10 ~Zbyszko napisał(a):
> Miałem 4000 szt.
> > Kupiłem po 71zł/szt.
> > Rozbój w ,,białych rękawiczksch"
> > almost@tlen.pl

W tym przypadku w białym garniturze. Niestety giełda to super zyski i super szwindle. Na szczycie hossy wszyscy są zaślepieni zyskami i wtedy najłatwiej wsypać swój kapitał do kieszeni kogoś w białym garniaku z nieogoloną twarzą. Ciekawe czy teraz z Allegro nie będzie podobnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.