widze że grono wzajemnej adoracji ludzi pokrzywdzonych przez sbe nadal rosnie...
płaczcie i zakładajcie kolejne posty jak to wam zle nie jest, pisanie postów na forum tylko do tego sie nadajecie.
może ktoś sie wami przejmie i wejdzie na ponad 5% żeby was pokrzepic hahaha