Dnia 2017-06-16 o godz. 14:31 ~cierpliwy napisał(a):
> widze że grono wzajemnej adoracji ludzi pokrzywdzonych przez sbe nadal rosnie...
> płaczcie i zakładajcie kolejne posty jak to wam zle nie jest, pisanie postów na forum tylko do tego sie nadajecie.
> może ktoś sie wami przejmie i wejdzie na ponad 5% żeby was pokrzepic hahaha
Ok a teraz powiedz o co chodziło?... Ja nie narzekam, że nie rośnie... staramy się przewidzieć sytuację w firmie itp... dlaczego marudzisz?