Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,70 zł , zmiana od tamtej pory: 18,90%
Obserwuje te spolke od jakiegos czasu i zastanawiam sie, czy zdywersyfikowac portfel o nia. W praktyce biznes dochodowy, generujacy regularne przeplywy. Struktura bilansu zdrowa i stabilna. Wycena smieszna.

Czego jej brakuje? Patrzac z zewnatrz:
- strategia wydaje sie bardzo ostrozna, ale przez to nie nastawiona na rozwoj
- wlasciciele zapewne juz dawno osiagneli zwrot z inwestycji
- mam watpliwosci czy biznes nie jest aby jednak schylkowy
- w przeszlosci w zasadzie kurs niczym nie zaskoczyl. Aktualna cena to 1/3 ceny z poczatkow notowan (fakt, ze nie wstrzelili sie z momentem wejscia na gielde)

Po prostu spolka zapomniana przez rynek?
Cos tu sie moze kiedykolwiek wydarzyc?

Bede wdzieczny za luzne mysli.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SECOGROUP -1,95% 15,10 2021-10-18 15:48:56