Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,60 zł , zmiana od tamtej pory: 22,22%

Re: z zewnatrz

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-04 o godz. 09:45 ~WlodekzGdyni napisał(a):
> Być może inwestorzy szukający spółki z potencjałem wzrostu zwrócą uwagę na niezbyt wysoki współczynnik c/z oraz niski c/wk Spółki. Wiele innych spółek po spektakularnych wzrostach jest postrzeganych jako ryzykowne - tu wydaje się ryzyko niezbyt wysokie.
> W ramach dywersyfikacji portfela wydaje się sensownym wyborem chociaż nikogo tu nie namawiam.

Mysle tylko i wylacznie o dywersyfikacji. Dobrze miec w portfelu spolke stabilna i silna finansowo. Szkoda tylko ze nie przeklada sie to na cene akcji, bo ta, nawet patrzac wstecz, idzie znacznie ponizej i tak slabego indeksu WIG i to mowimy o horyzoncie 10-letnim, w ktorym spolka zarobila fure kasy!

Ponawiam wiec pytanie: spolka 'tylko' zapomniana przez inwestorow, czy moze jednak biznes schylkowy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP 6,21% 15,40 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.