Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,60 zł , zmiana od tamtej pory: 19,05%

Re: z zewnatrz

Zgłoś do moderatora
Moim prywatnym zdaniem, które nie jest rekomendacją kupna ani sprzedaży spółka po prostu została zapomniana przez rynek, mała kapitalizacja mały wolumen, brak zainteresowania ze strony inwestorów inst.

Nikogo nie namawiam, każdy podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność, ale moim zdaniem spółka jest atrakcyjnie wyceniona pod względem c/wk, c/z, zadłużenia, gdyby kiedyś wypłaciła dywidendę byłaby to pewnie dwucyfrowa stopa zwrotu.

W dłuższym terminie widać też że reaguje na zachowanie szerokiego rynku o czym świadczą odbicia w 2012 i 2016.

Moim zdaniem nie ma też czegoś takiego jak biznes schyłkowy, oczywiście są pewne trendy, ale nawet jak powstawała kolej, minęło sporo czasu aż zniknęli producenci dyliżansów :) Wystarczy spojrzeć na takie spółki jak JSW czy energetykę, czym większy hejt tym większe prawdopodobieństwo, że rynek przesadza z niską wyceną. Od dołka zaliczyły już spore odbicie.

Zastanawiają mnie tylko te informacje o transakcjach przez osoby z zarządu z listopada 2020, ktoś ma jakiś pomysł jak to interpretować?

Życzę mądrych decyzji, chętnie poznam inne opinie, moją proszę się nie sugerować :)

Pozdrawiam wytrwałych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SECOGROUP -2,60% 15,00 2021-10-18 10:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.