SA 2 RAPORTY ktore kazdy z Was moze przejrzec.Jeden raport dotyczy działanosci calej grupy ktory jest szambem nurkowo bitumicznym i jest drugi raport dotyczacy stricte Centrozapu.I tu jest mała szpilka.Poniewaz ten drugi raport jest bardzo przyzwoity.
Jesli krol twierdzi ,że zamierza sie pozbyc _- a wyraznie to w ostatnim wywiadzie podkrecil- nierentownych nóg sprzedać Komi i to co przynosi niebagatelne straty to taga strategia moim zdaniem wydaje sie sensowna i moze przyniesc sporo korzysci i spolce i nam.
Pozostaje jeszcze kwestia zadluzenia ktore niestety wzrasta obok bardzo znacznych kosztów.