Krótko o raporcie - miedzy 2010 a 2011 duzo sie wydarzyło. Kwoty sie całkowicie zmieniły więc daruje sobie proównanie.
Można porównać 1Q 2011 do 1Q+2Q 2011
Co mamy:
1Q w kpln 1Q+2Q w kpln komentarz
przychody: ok 100k ok 256k czyli mamy tendencję wzrostową
zysk dz. operacyjna 130 - 10k im lepiej w przychodach tym gorzej
zysk netto 614 -557 jak wyżej, w 2Q nawet operacje finansowe słabo
długi 105k 160k więcej długów - niedobrze
WK na akcje 0,7pln 0,53 firma coraz mniej warta na papierze
zysk na akcje 0,05 -0,04 czyli w Q2 praktycznie -0,09
Generalnie jest gorzej. Im wiecej kontraktów na energie tym gorzej. Marża na energi jest tak mała że nie pokrywa kosztów jej sprzedaży i administarcyjnych.
Jak zobaczę jeszcze jakieś infa typu - nowy kontarkt na handel energią to będę traktował to jakoinformację negatywną