http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=6&_EspiID=261789&_DocID=485147&_Site=ESPI&_CheckSum=-519663639
Bylo dno i jest dno może jeszcze glebsze.przeplywy pieniezne z dzialnosci operacyjnej nawet nie kuleją one zdychaja zdychająco są 3 razy gorsze niz w pierwszej polowie 2010 r.
I te przeplywy sa łatane operacjami ksiegowanymi z zysku na pronoxie jak sie domyslam, na cale szczescie pronox juz za chwile bedzie chodzil po kilka groszy i lep sie skonczy zobaczymy czym wtedy pokryja te dziury.Dla mnie ten raport jest fatalny