Oczywiście jest fantastycznie.
Fantastyczne zyski, rogrzebane inwestycje to też wspaniała wiadomość wydajemy i nic z tego nie mamy. Same plusy od kilku lat wszystko cudownie sie toczy akcje co chwile biją kolejne rekordy, łamią wszystkie opory. TGV pędzi na północ z zawrotną prędkością - nie sposób sie dosiąść bo nikt o zdrowych zmysłach nie chce oddać swoich akcji.