Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,20 zł , zmiana od tamtej pory: 155,43%
Tutaj, jest już tak źle, że nawet jutrzejsze wyniki aktualnych akcjonariuszy nie interesują. Nie dziwi nic po takiej zwałce, już wszyscy nawet najbardziej cierpliwi pouciekali. Główna zasada inwestora mówi, jak inni sprzedają to Ty też uciekaj, dlaczego, duzi uciekali, jutro będzie odpowiedź.
Chciałbym się mylić, ale mam wrażenie, że jutro ja ostatni naiwny, wierny potędze PCM w Car Fleet Management będę gasił światło

  • Wyniki Autor: ~Inwestor
  • Re: Wyniki Autor: ~dr
  • Re: Wyniki Autor: ~tomasz
  • Re: Wyniki Autor: ~Masakra

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.