Rewelacyjne przepływy pieniężne, wzrost zysku netto, bardzo niskie zadłużenie i ponad 50 mln zł w kasie. Jednak jest duży znak zapytania, przychody w II kw spadły wyraźnie -do poziomu poniżej 1 mld zł -pytanie czy jest to podobnie jak już się zdarzało w przeszłości przesunięcie między-kwartałowe, czy trend. Jednak tak wyraźnego spadku bym się nie spodziewał.