ogarnijcie się troszkę :) nikt bez powodu nie będzie wywalał spółki która ma dobre perspektywy, mają zysk i będą mieli. Jasne że IIIQ jest najsłabszy w branży bo lodów w wakacje data nie sprzedaje (przynajmniej jeszcze nie) więc wyniki mogą być takie jak rok temu i co z tego ? po tym jest IVQ który jest zawsze, powtarzam zawsze najlepszy. Właśnie z ostrożności i nawet powiedziałbym strachu rynku w stosunku do ostatnich spadków upatruję brak konkretnego ruchu na północ. Mimo wszystko uważam że cierpliwi zostaną nagrodzeni.