Dnia 2015-08-28 o godz. 09:26 ~devilek napisał(a):
> i jeszcze jeden fakt który mi się nie podoba, co grosz w górę siedzi 2k papiera lub więcej, może są też ukryte. W każdym razie co grosz, brakuje dziur a to znaczy że jest dalej podaż.
Dokładnie! Cieszę się, ze w koncu to dostrzegłeś...
Tu od dawna ktoś, kosztem drobnych, usiłuje powoli wyjść z waloru...