Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,42 zł , zmiana od tamtej pory: -33,33%

Współczuje

Zgłoś do moderatora
Podobnie było na szale maseczkowym. Podbitka w okolice 7 i sypanie. Chwile pobujało przy 5 a pozniej zjazd na 2.70. Wtedy wywalalo TFI, teraz porozumienie. Obroty przez ostatni rok to pewnie <10k na dzień i to była jedyna okazja od ponad roku na wywalenie wiekszej ilości. Pewnie bedzie tak samo jak po maseczkach. Bedziecie pisac - "poczekajcie, zaraz info o zamowieniach bla bla" To ja wam powiem ze po info o zamowieniach wepchają w was jeszcze wieksza ilosc papiera. Tyle ile bedziecie chcieli. Dokladnie tak jak przy certyfikacji maseczek z +15% zrobili -10% Tragedia jak ludzie nie szanują swojej kasy i idą za tłumem nawet nie robiac nawet pobieznego resarchu. Kto nie wyskoczył ten gapa i kiszonka na lata

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROTEKTOR -0,44% 2,28 2023-01-27 17:00:00