Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,32 zł , zmiana od tamtej pory: -1,72%

Re: Współczuje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-11-04 o godz. 21:07 ~Fds napisał(a):
> > Czujesz się oświecony ?
.......
Niestety nie bo potwierdziłeś jedynie to co napisałem wcześniej. Podawali, że są w trakcie duplikacji a teraz piszą na co chcą przeznaczyć kasę z emisji, m.in. na to: "Duplikacja ma na celu uzyskanie możliwości rozpoczęcia produkcji obuwia aktualnie realizowanego w zakładzie Rida w innym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w bezpiecznym regionie. Czas trwania procesu duplikacji oprzyrządowania to w przybliżeniu okres ok. 12 miesięcy. W ocenie Zarządu procesu ten powinien zostać rozpoczęty możliwie szybko z uwagi na nieprzewidywalne zdarzenia związane z toczącą się wojną na Ukrainie."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -0,44% 2,28 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.