Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,32 zł , zmiana od tamtej pory: -1,72%

Re: Współczuje

Zgłoś do moderatora
▪ zgodnie z przyjętą strategią aktualnie prowadzone są prace polegające na zduplikowaniu najważniejszych form wtryskowych i oprzyrządowania dla produkcji zlokalizowanej w fabryce Terri-Pa. Operacja ma na celu uzyskanie możliwości realizacji produkcji w dwóch niezależnych miejscach,

▪ w momencie spełnienia się tzw. „czarnego scenariusza”, podjęcie prób wywiezienia form wtryskowych i oprzyrządowania ze spółki zależnej Rida oraz uruchomienie produkcji u kooperantów zlokalizowanych w UE. Wariant ten jest obarczony bardzo dużym ryzykiem zablokowania ww. działań przez służby wojskowe i celne Naddniestrza w momencie eskalacji sytuacji wojennej,

Czujesz się oświecony ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -0,44% 2,28 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.