Forum Giełda +Dodaj wątek

Wróciłem na chwilę.

Zgłoś do moderatora
Miałem się przypomnieć na poziomach 7 gr. To i się przypominam. 7 gr to poziom kiszonki. Trudno będzie kurs dźwignąć na 10 gr, wyżej to już nierealne marzenia. Wszystkiemu winni są leszcze. Kupują akcje w określonej cenie i wystawiają zlecenia 1 gr wyżej. To kilka ładnych procent, im taniej tym szansa na większy zysk. Problem w tym, że niemal wszyscy na tej spółce tak robią. Więc zasypywana jest prawa strona. Jak nie mogą sprzedać akcji z zyskiem to zasypują niższy poziom, by choć wyjść bez straty. W ten sposób spółka zjeżdża coraz niżej. Poziom krytyczny to 6-7 gr. Niżej ciężko jej będzie spaść. Ale wszystko w rękach.... leszczy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00