Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Wróciłem na chwilę.

Zgłoś do moderatora
Sądzę, że aż tak źle nie będzie. Wystarczy, że wypali choć jedne projekt Fona i Atlantisa w związku z ekologicznymi bajerami, to Stark rykoszetem też może się rozbujać. Oczywiście to kwestia czasu. Choć nie ukrywam, że jakoś tak to mi nie wygląda do końca na długoterminowe zwalanie kursy. Wszystkie ostatni posplitowe spółki Patra b. słabo przędzą i jadę w dół. Może jest to jakiś klucz do zrozumienia taktyki - np. Niech nie rosną nasze spółki przez grudzień *(od poł. listopada lecą), by przy ewentualnej i oczekiwanej korekcie na rynku jak najmniej oberwały, a gdy już będzie zielone światło, to najszybciej będą gotowe w dokach startowych do wystrzałów, w dużo większej skali niż inne spółki. I znów z 2 tygodnie rośnięcia niebotycznego (pewnie wzmocnionego, gdy Patro się już obkupi na nowo - skoro sypie - jakimiś dobrymi newsami ze spółek - typu - list intencyjny, przetarg wygrany etc. bo o konkretnych kontraktach i kasie to trudno tutaj mówić, chodzi o plotki - i rajd. A potem wiadomo co...

pzdr

p.s. może to naiwność, a może jakaś dziwna intuicja, tego który jednak ma trochę kasy włożone w Starku w granicach 7-8 gr oraz w Urlopach po 12-13, że jakby mi te parę dni w następnym tygodniu do wigilii pasowały na jakieś fajerwerki. Tak po prostu, by aż tak nie wieszano psów na forach na Patrowicza - przecież jego zarobek zależy od ulicy, która w niego wierzy lub nie, tak więc nie może aż tak napinać sprężyny, bo zbyt wielu będzie miało uraz i już nie będzie euforycznie wchodziło w jego spółki. Kto wie :) Jak to na giełdzie:)

p.s. co jak co Szczupak, ale wahających się i niezdecydowanych na mrożenie kasy w Starku ostrzegałeś by nie wchodzili, a raczej wychodzili. Gdyby się posłuchali, dobrze by na tym wyszli. Długodystansowcy i tak wyjdą na swoje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.