Forum Forex +Dodaj wątek
at jest po to wlasnie ze kierunek w dlugim czasie sie sprawdza a czy to przez brexit czy jkas wojenke to nie istotne wielcy dawno temu zalozyli zejscie na gbp/usd i czy w tym roku czy za 5 zejscie by bylo
wloch
poki masz funt w kieszeni to nie tracisz ja jednak bym w twym wypdku czekal na to podbicie na eur/dol w ok 1,13 o ktorym wiekszosc zaklada
a zawsze mog korekcic tez tez spadek na funcie i zawsze moze byc podbivcie nawet wyzej 5,4 choc to watplliwe ale to forex
z dna 5,15 fala 1 do 5,34 korekta do 5,2 to fala 2 a fala 3 jest do 5,4 to z dlugosci 1 fala rowna 3 a raczej 3ka wieksza
poki nie rusza tego dna na 5,15 to mozliwe