Forum Forex +Dodaj wątek

Re: GBP/USD

Zgłoś do moderatora
Z DŁUZSZEJ WYDAJE SIE ZE POKICO L TO DOBRA SPRAWA TYM BARDZIEJ ZE ORGR NAM SIE MALUJE

http://stooq.pl/q/a/?s=gbpusd&i=30&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411