Pamietam pamietam .... Nie mogę juz tutaj za dużo pisać bo mnie wycinają bankier itd także juz mi sie nie chce o nich myślec kim sa ale moga sie domyślać . A swoją droga widzę każde słowo co napisze o naszym brokerzy z którym mam sprawę blokowane jest .