Forum Forex +Dodaj wątek

Re: spaiinnnnn

Zgłoś do moderatora
Bax ja juz dostalem swoja lekcje pokory..... Teraz chce wyjsc jakos z twarza z funta calkowicie. I fajnie jakby dostac 0 na koniec roku. Kombinuje co z tym zrobic... Surefujesz zeby na funcie siedziec?