Forum Forex +Dodaj wątek

Re: DŁUGI TERMINNNN

Zgłoś do moderatora
Fajnie dzięki~! Przyznam, że tego ostatniego ko konca nie kumam, ale chodzi chyba Tobie o odwrocona glowe, tak? kurde to 1,38 ale by fajnie wyszlo.... nie wiem co zrobić, no ale to juz musze sam zaryzykowac